ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Črna tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1902.70

Vzdržljivost
251.686
503.37
Hitrost
83.2445
166.49
Dresura
205.7155
411.43
Galop
155.842
311.68
Kas
72.7145
145.43
Skakanje
182.1465
364.29
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 96 cm
Spol: samecTeža: 96 kg
Dlaka: Črna tobiano Datum rojstva: 20/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15544.92
Vzdržljivost4112.51  Galop2546.44
Hitrost1360.21  Kas1188.14
Dresura3361.37  Skakanje2976.25
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4112.51
4112.51
4112.51
4112.51
Hitrost
1360.21
1360.21
Dresura
3361.37
3361.37
3361.37
3361.37
Galop
2546.44
2546.44
2546.44
Kas
1188.14
1188.14
Skakanje
2976.25
2976.25
2976.25
Ta konj ima 1498 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Češnjevo rdečkasto rjava tobiano
C 15544.92 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertC 15544.92 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertC 15544.92 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije