ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Temno kostanjeva tobiano
13:00
Energija
33%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 13380.94

Vzdržljivost
2307.466
4614.93
Hitrost
220.5485
441.10
Dresura
1885.614
3771.23
Galop
412.482
824.96
Kas
192.702
385.40
Skakanje
1671.6555
3343.31
Pasma: Gypsy VannerStarost: 10 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 159 cm
Spol: samecTeža: 439 kg
Dlaka: Temno kostanjeva tobiano Datum rojstva: 20/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 15512.61
Vzdržljivost4102.89  Galop2539.91
Hitrost1358.06  Kas1186.58
Dresura3352.80  Skakanje2972.36
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4102.89
4102.89
4102.89
4102.89
Hitrost
1358.06
1358.06
Dresura
3352.8
3352.8
3352.8
3352.8
Galop
2539.91
2539.91
2539.91
Kas
1186.59
1186.59
Skakanje
2972.36
2972.36
2972.36
Ta konj ima 1494 zvezde odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

C 15512.61 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

C 15512.61 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 10
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo