ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Pikasto siva tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1858.35

Vzdržljivost
245.8195
491.64
Hitrost
81.345
162.69
Dresura
200.74
401.48
Galop
152.338
304.68
Kas
71.064
142.13
Skakanje
177.869
355.74
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 91 cm
Spol: samicaTeža: 91 kg
Dlaka: Pikasto siva tobiano Datum rojstva: 19/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15317.76
Vzdržljivost4052.42  Galop2511.34
Hitrost1341.00  Kas1171.51
Dresura3309.26  Skakanje2932.23
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4052.42
4052.42
4052.42
4052.42
Hitrost
1341
1341
Dresura
3309.26
3309.26
3309.26
3309.26
Galop
2511.34
2511.34
2511.34
Kas
1171.51
1171.51
Skakanje
2932.23
2932.23
2932.23
Ta kobila ima 1476 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Črna tobiano
F 15317.76 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertF 15317.76 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertF 15317.76 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije