ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Črna tobiano
10:00
Energija
80%
Zdravje
97%
Počutje
83%

Spretnosti

Skupaj: 13200.01

Vzdržljivost
2274.3735
4548.75
Hitrost
220.0105
440.02
Dresura
1858.5615
3717.12
Galop
407.468
814.94
Kas
192.6925
385.38
Skakanje
1646.901
3293.80
Pasma: Gypsy VannerStarost: 25 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 158 cm
Spol: samicaTeža: 480 kg
Dlaka: Črna tobiano Datum rojstva: 19/10/2026
Proizvajalec: ғσx Zaslužek: 1 038 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 01125
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 15291.09
Vzdržljivost4045.99  Galop2503.21
Hitrost1339.46  Kas1169.86
Dresura3304.90  Skakanje2927.66
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4045.99
4045.99
4045.99
4045.99
Hitrost
1339.46
1339.46
Dresura
3304.9
3304.9
3304.9
3304.9
Galop
2503.21
2503.21
2503.21
Kas
1169.87
1169.87
Skakanje
2927.66
2927.66
2927.66
Ta kobila ima 1471 zvezdo odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

F 15291.09 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

F 15291.09 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
Naslednje parjenje 25 let 10 mesecev
reproductionOploditve: 9
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo