Stella

Izkušenost : 707 dni
Splošna uvrstitev : 31.
Zaloga : 49 216 452 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Tennessee Walker Rdečkasto siva
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
99%

Spretnosti

Skupaj: 19239.63

Vzdržljivost
2710.7645
5421.53
Hitrost
437.854
875.71
Dresura
2446.6715
4893.34
Galop
327.256
654.51
Kas
3303.643
6607.29
Skakanje
393.6275
787.25
Pasma: Tennessee WalkerStarost: 10 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samecTeža: 484 kg
Dlaka: Rdečkasto siva Datum rojstva: 06/10/2026
Proizvajalec: Stella Zaslužek: 47 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0010
Genetski potencial Skupaj: 22255.77
Vzdržljivost4799.26  Galop2101.84
Hitrost2695.23  Kas5884.13
Dresura4355.46  Skakanje2419.85
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4799.26
4799.26
4799.26
4799.26
4799.26
Hitrost
2695.23
2695.23
2695.23
Dresura
4355.46
4355.46
4355.46
4355.46
Galop
2101.84
2101.84
2101.84
Kas
5884.13
5884.13
5884.13
5884.13
5884.13
Skakanje
2419.85
2419.85
2419.85
Ta konj ima 2168 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +38, hitrost: +38, dresura: +38, galop: +38, kas: +38, preskakovanje: +38

sellewestern1xWestern sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bridewestern1xWestern uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
23. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Romantic 22255.77 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 4
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo