Stella

Izkušenost : 707 dni
Splošna uvrstitev : 31.
Zaloga : 49 216 452 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Tennessee Walker Kostanjeva
08:00
Energija
47%
Zdravje
89%
Počutje
97%

Spretnosti

Skupaj: 19321.08

Vzdržljivost
2701.0075
5402.02
Hitrost
441.235
882.47
Dresura
2451.6505
4903.30
Galop
345.215
690.43
Kas
3310.404
6620.81
Skakanje
411.03
822.06
Pasma: Tennessee WalkerStarost: 10 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samecTeža: 510 kg
Dlaka: Kostanjeva Datum rojstva: 05/10/2026
Proizvajalec: Stella Zaslužek: 79 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0000
Cutting 0000
Trail class 0100
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetski potencial Skupaj: 22248.70
Vzdržljivost4797.85  Galop2101.13
Hitrost2694.14  Kas5882.34
Dresura4354.09  Skakanje2419.15
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4797.85
4797.85
4797.85
4797.85
4797.85
Hitrost
2694.14
2694.14
2694.14
Dresura
4354.09
4354.09
4354.09
4354.09
Galop
2101.13
2101.13
2101.13
Kas
5882.34
5882.34
5882.34
5882.34
5882.34
Skakanje
2419.15
2419.15
2419.15
Ta konj ima 2168 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +38, hitrost: +38, dresura: +38, galop: +38, kas: +38, preskakovanje: +38

sellewestern1xWestern sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bridewestern1xWestern uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
23. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa konj je specializiran za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Romantic 22248.70 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 2
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo