Ow

Izkušenost : 2527 dni
Splošna uvrstitev : Neuvrščen
Zaloga : ∞
Zgodovina lastnikov
rocksclay
08:00
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 19670.00

Vzdržljivost
1620
3240.00
Hitrost
1575
3150.00
Dresura
1695
3390.00
Galop
1630
3260.00
Kas
1690
3380.00
Skakanje
1625
3250.00
Pasma: BožanskiStarost: 3 leta
Vrsta: Vprežni konjVišina: 160 cm
Spol: samicaTeža: 800 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 29/10/2026
Proizvajalec: Ow

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

kamen modrosti

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 19670.00
Vzdržljivost3240.00  Galop3260.00
Hitrost3150.00  Kas3380.00
Dresura3390.00  Skakanje3250.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-6.85
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
3240
3240
3240
3240
Hitrost
3150
3150
3150
3150
Dresura
3390
3390
3390
3390
Galop
3260
3260
3260
3260
Kas
3380
3380
3380
3380
Skakanje
3250
3250
3250
3250
Ta kobila ima 1913 zvezde odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Glina je eden izmed skalnih konjev.

Opravite naloge, da se boste vrnili na Zemljino površje.

Ko dosežete površje, boste prejeli:

5thelementearth1 x Element zemlje

Glina ni mogoče prodati.

Njene sposobnosti lahko povečate z uporabo svojih bonov.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Glina

Konjeniški klub

Glina še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

Glina ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo