ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 300 218 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Palomino tobiano
13:00
Energija
30%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 14929.17

Vzdržljivost
2579.2845
5158.57
Hitrost
249.366
498.73
Dresura
2097.112
4194.22
Galop
460.293
920.59
Kas
218.1885
436.38
Skakanje
1860.341
3720.68
Pasma: Gypsy VannerStarost: 10 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 159 cm
Spol: samecTeža: 451 kg
Dlaka: Palomino tobiano Datum rojstva: 27/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 17300.62
Vzdržljivost4589.56  Galop2829.68
Hitrost1518.73  Kas1324.93
Dresura3729.92  Skakanje3307.80
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4589.56
4589.56
4589.56
4589.56
Hitrost
1518.73
1518.73
Dresura
3729.92
3729.92
3729.92
3729.92
Galop
2829.68
2829.68
2829.68
Kas
1324.93
1324.93
Skakanje
3307.8
3307.8
3307.8
3307.8
Ta konj ima 1671 zvezdo odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +23, hitrost: +23, dresura: +23, galop: +23, kas: +23, preskakovanje: +23

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Do:
30. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

C 17300.62 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo