moonshine

Izkušenost : 116 dni
Splošna uvrstitev : 110.
Zaloga : 1 242 540 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Polnokrvni španski konj Pikasto siva
09:00
Energija
85%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 3680.75

Vzdržljivost
348.1825
696.37
Hitrost
385.285
770.57
Dresura
486.6005
973.20
Galop
209.725
419.45
Kas
100.4125
200.82
Skakanje
310.171
620.34
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 87 cm
Spol: samicaTeža: 87 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 27/10/2026
Proizvajalec: moonshine

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 18025.23
Vzdržljivost3410.21  Galop2054.11
Hitrost3773.61  Kas983.47
Dresura4765.92  Skakanje3037.91
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3410.21
3410.21
3410.21
3410.21
Hitrost
3773.61
3773.61
3773.61
3773.61
Dresura
4765.92
4765.92
4765.92
4765.92
4765.92
Galop
2054.11
2054.11
2054.11
Kas
983.474
983.474
Skakanje
3037.91
3037.91
3037.91
Ta kobila ima 1746 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9


Konjeniški klub

Jahalni konj Svetlo siva
TBD 18025.23 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertTBD 18025.23 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertTBD 18025.23 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije