momo

Izkušenost : 489 dni
Splošna uvrstitev : 209.
Zaloga : 202 013 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Connemara Temno rdečkasto rjava
09:00
Energija
85%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1991.31

Vzdržljivost
266.9035
533.81
Hitrost
166.544
333.09
Dresura
209.5495
419.10
Galop
110.5345
221.07
Kas
54.5115
109.02
Skakanje
187.61
375.22
Pasma: ConnemaraStarost: nekaj ur
Vrsta: PoniVišina: 79 cm
Spol: samicaTeža: 79 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 26/10/2026
Proizvajalec: momo

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 9857.96
Vzdržljivost2642.61  Galop1094.40
Hitrost1648.95  Kas539.72
Dresura2074.75  Skakanje1857.53
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Kivi Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Samica - mama: Mandarinca Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Connemara
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2642.61
2642.61
2642.61
Hitrost
1648.95
1648.95
1648.95
Dresura
2074.75
2074.75
2074.75
Galop
1094.4
1094.4
Kas
539.72
539.72
Skakanje
1857.53
1857.53
1857.53
Ta kobila ima 928 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Samorog poni Temno rdečkasto rjava
Krez mladič je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertKrez mladič bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertKrez mladič bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije