S1234

Izkušenost : 3513 dni
Splošna uvrstitev : 2.
Zaloga : 455 967 890 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Kostanjeva
13:00
Energija
90%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 21646.04

Vzdržljivost
838.773
1677.55
Hitrost
2842.841
5685.68
Dresura
2561.743
5123.49
Galop
86.7525
173.50
Kas
3895.8725
7791.74
Skakanje
597.0395
1194.08
Pasma: Francoski kasačStarost: 22 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 170 cm
Spol: samicaTeža: 539 kg
Dlaka: Kostanjeva Datum rojstva: 25/10/2026
Proizvajalec: S1234 Zaslužek: 1 056 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 02000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0100
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0020
Genetski potencial Skupaj: 22513.46
Vzdržljivost3798.86  Galop1227.36
Hitrost4693.78  Kas5975.94
Dresura4245.67  Skakanje2571.84
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: M-22506.82 ♕kasači♕
Samica - mama: F-22501.47 ♕kasači♕
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
3798.86
3798.86
3798.86
3798.86
Hitrost
4693.78
4693.78
4693.78
4693.78
4693.78
Dresura
4245.67
4245.67
4245.67
4245.67
Galop
1227.37
1227.37
Kas
5975.94
5975.94
5975.94
5975.94
5975.94
Skakanje
2571.84
2571.84
2571.84
Ta kobila ima 2194 zvezde odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

F- še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

F- je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
Naslednje parjenje 22 let 10 mesecev
reproductionOploditve: 7
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo