tata123

Izkušenost : 1656 dni
Splošna uvrstitev : 408.
Zaloga : 384 161 ekvus
Zgodovina lastnikov

Kyuubi no kitsune

compagnonkyuubinokitsune
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 546.84

Vzdržljivost
50.836
101.67
Hitrost
55.809
111.62
Dresura
69.245
138.49
Galop
32.924
65.85
Kas
18.1745
36.35
Skakanje
46.43
92.86
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 1 leto 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 150 cm
Spol: samecTeža: 292 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 25/10/2026
Proizvajalec: tata123

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

apolonova lirazlato jabolko<i>neomejen</i> helijev žarek
Genetski potencial Skupaj: 11788.40
Vzdržljivost2218.21  Galop1356.07
Hitrost2457.57  Kas646.14
Dresura3104.27  Skakanje2006.13
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-95.35
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Azorspan mali
Samica - mama: 20 la •♥ MyStArS •♥
Polnokrvni španski konj
75.0%
Šetland
25.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2218.21
2218.21
2218.21
Hitrost
2457.57
2457.57
2457.57
Dresura
3104.27
3104.27
3104.27
3104.27
Galop
1356.07
1356.07
Kas
646.146
646.146
Skakanje
2006.13
2006.13
2006.13
Ta konj ima 1121 zvezdo odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +14, hitrost: +14, dresura: +14, galop: +14, kas: +14, preskakovanje: +14

pommeorZlato jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

Do:
25. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

pictoalertpicto3ololpicto3 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo 1 leto 6 mesecev!

Razmnoževanje

pictoalertpicto3ololpicto3 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo 1 leto 6 mesecev!

Informacije