jani115

Izkušenost : 4750 dni
Splošna uvrstitev : 4.
Zaloga : 60 947 731 ekvus
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Francoski kasač Laneno kostanjeva
09:45
Energija
93%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 4599.07

Vzdržljivost
387.942
775.88
Hitrost
479.393
958.79
Dresura
433.76
867.52
Galop
125.364
250.73
Kas
610.394
1220.79
Skakanje
262.684
525.37
Pasma: Francoski kasačStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 96 cm
Spol: samecTeža: 96 kg
Dlaka: Laneno kostanjeva Datum rojstva: 24/10/2026
Proizvajalec: jani115

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 22478.37
Vzdržljivost3792.20  Galop1225.45
Hitrost4686.14  Kas5966.71
Dresura4240.08  Skakanje2567.78
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: M- 22473.61 ♕kasači♕
Samica - mama: Ž-22467.49 ♕kasači♕
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
3792.2
3792.2
3792.2
3792.2
Hitrost
4686.15
4686.15
4686.15
4686.15
4686.15
Dresura
4240.08
4240.08
4240.08
4240.08
Galop
1225.45
1225.45
Kas
5966.71
5966.71
5966.71
5966.71
5966.71
Skakanje
2567.78
2567.78
2567.78
Ta konj ima 2191 zvezdo odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9


Konjeniški klub

Jahalni konj Kostanjeva
M-22478.37 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertM-22478.37 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertM-22478.37 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije