ria

Izkušenost : 3 dni
Splošna uvrstitev : 1879.
Zaloga : 12 983 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Hanoveranec Pikasto siva
08:30
Energija
88%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 0.60

Vzdržljivost
0.05
0.10
Hitrost
0.05
0.10
Dresura
0.05
0.10
Galop
0.05
0.10
Kas
0.05
0.10
Skakanje
0.05
0.10
Pasma: HanoveranecStarost: 8 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 131 cm
Spol: samecTeža: 177 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 24/10/2026
Proizvajalec: ria

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

kamen modrosti
Genetski potencial Skupaj: 784.00
Vzdržljivost89.61  Galop132.65
Hitrost148.18  Kas43.12
Dresura163.69  Skakanje206.74
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-98.62
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Hanoveranec
100.0%

Ekscelenca

Hitrost
148.18
Dresura
163.7
Galop
132.65
Skakanje
206.74
206.74
Ta konj ima 27 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +13, hitrost: +13, dresura: +13, galop: +13, kas: +13, preskakovanje: +13


Konjeniški klub

Do:
29. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica western sedlo 3*** western uzda 3*** western podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

pictoalertZippo bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo 8 mesecev!

Razmnoževanje

pictoalertZippo se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo 8 mesecev!

Informacije