Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 64 174 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Šetland Temno rdečkasto rjava
09:00
Energija
99%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 2335.66

Vzdržljivost
134.34
268.68
Hitrost
220.181
440.36
Dresura
245.051
490.10
Galop
197.4695
394.94
Kas
64.175
128.35
Skakanje
306.612
613.22
Pasma: ŠetlandStarost: 2 meseca
Vrsta: PoniVišina: 71 cm
Spol: samicaTeža: 79 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 23/10/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 11471.81
Vzdržljivost1319.65  Galop1939.78
Hitrost2162.88  Kas630.40
Dresura2407.17  Skakanje3011.91
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-99.83
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1319.65
1319.65
Hitrost
2162.88
2162.88
2162.88
Dresura
2407.18
2407.18
2407.18
Galop
1939.78
1939.78
1939.78
Kas
630.405
630.405
Skakanje
3011.91
3011.91
3011.91
Ta kobila ima 1090 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Poni Temno kostanjeva
X je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertX bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo 2 meseca!

Razmnoževanje

pictoalertX bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 2 meseca!

Informacije