momo

Izkušenost : 489 dni
Splošna uvrstitev : 209.
Zaloga : 202 013 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Connemara Rdečkasto rjava
09:00
Energija
85%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1951.95

Vzdržljivost
261.8445
523.69
Hitrost
163.14
326.28
Dresura
205.552
411.10
Galop
107.916
215.83
Kas
53.1865
106.37
Skakanje
184.3365
368.67
Pasma: ConnemaraStarost: nekaj ur
Vrsta: PoniVišina: 79 cm
Spol: samecTeža: 79 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 21/10/2026
Proizvajalec: momo

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 9577.77
Vzdržljivost2569.62  Galop1059.04
Hitrost1600.98  Kas521.94
Dresura2017.19  Skakanje1808.99
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Bambi Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Samica - mama: musique F 9263.25 Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Connemara
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2569.62
2569.62
2569.62
Hitrost
1600.98
1600.98
1600.98
Dresura
2017.19
2017.19
2017.19
Galop
1059.04
1059.04
Kas
521.947
521.947
Skakanje
1808.99
1808.99
1808.99
Ta konj ima 900 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

samorog poni rdečkasto rjava
Krez mladič je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertKrez mladič bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertKrez mladič se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije