ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 300 218 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Kostanjeva tobiano
10:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 14019.60

Vzdržljivost
2424.3625
4848.73
Hitrost
230.2935
460.59
Dresura
1972.902
3945.80
Galop
430.1645
860.33
Kas
201.1685
402.34
Skakanje
1750.908
3501.82
Pasma: Gypsy VannerStarost: 15 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 158 cm
Spol: samicaTeža: 452 kg
Dlaka: Kostanjeva tobiano Datum rojstva: 21/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 16297.32
Vzdržljivost4319.50  Galop2667.52
Hitrost1428.09  Kas1247.48
Dresura3515.13  Skakanje3119.60
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4319.5
4319.5
4319.5
4319.5
Hitrost
1428.09
1428.09
Dresura
3515.13
3515.13
3515.13
3515.13
Galop
2667.52
2667.52
2667.52
Kas
1247.48
1247.48
Skakanje
3119.6
3119.6
3119.6
3119.6
Ta kobila ima 1571 zvezdo odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

F 16297.32 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

F 16297.32 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
Naslednje parjenje 16 let
reproductionOploditve: 4
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo