ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 300 218 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Črna
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1973.50

Vzdržljivost
261.255
522.51
Hitrost
86.5475
173.09
Dresura
212.91
425.82
Galop
161.7515
323.50
Kas
75.552
151.10
Skakanje
188.735
377.47
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 92 cm
Spol: samecTeža: 92 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 21/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 16155.06
Vzdržljivost4277.26  Galop2648.19
Hitrost1416.95  Kas1236.94
Dresura3485.76  Skakanje3089.96
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4277.26
4277.26
4277.26
4277.26
Hitrost
1416.95
1416.95
Dresura
3485.76
3485.76
3485.76
3485.76
Galop
2648.19
2648.19
2648.19
Kas
1236.94
1236.94
Skakanje
3089.96
3089.96
3089.96
Ta konj ima 1557 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Črna
C 16155.06 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertC 16155.06 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertC 16155.06 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije