ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 300 218 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Češnjevo rdečkasto rjava tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1958.30

Vzdržljivost
259.0405
518.08
Hitrost
85.9215
171.84
Dresura
211.189
422.38
Galop
160.502
321.00
Kas
74.9765
149.95
Skakanje
187.519
375.04
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 86 cm
Spol: samicaTeža: 86 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava tobiano Datum rojstva: 21/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 16093.83
Vzdržljivost4257.72  Galop2638.10
Hitrost1412.25  Kas1232.35
Dresura3471.22  Skakanje3082.17
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4257.73
4257.73
4257.73
4257.73
Hitrost
1412.25
1412.25
Dresura
3471.22
3471.22
3471.22
3471.22
Galop
2638.1
2638.1
2638.1
Kas
1232.36
1232.36
Skakanje
3082.17
3082.17
3082.17
Ta kobila ima 1553 zvezde odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Črna tobiano
F 16093.83 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertF 16093.83 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertF 16093.83 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije