ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Mišje siva tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 2645.89

Vzdržljivost
350.566
701.13
Hitrost
115.8715
231.74
Dresura
285.281
570.56
Galop
216.4785
432.96
Kas
101.224
202.45
Skakanje
253.5255
507.05
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 87 cm
Spol: samecTeža: 87 kg
Dlaka: Mišje siva tobiano Datum rojstva: 21/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 16070.77
Vzdržljivost4258.57  Galop2629.72
Hitrost1407.57  Kas1229.64
Dresura3465.51  Skakanje3079.76
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4258.57
4258.57
4258.57
4258.57
Hitrost
1407.57
1407.57
Dresura
3465.51
3465.51
3465.51
3465.51
Galop
2629.72
2629.72
2629.72
Kas
1229.64
1229.64
Skakanje
3079.76
3079.76
3079.76
Ta konj ima 1548 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Palomino tobiano
C 16070.77 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertC 16070.77 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertC 16070.77 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije