Megdi8

Izkušenost : 4 dni
Splošna uvrstitev : 1128.
Zaloga : 114 730 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Efemerni KWPN Svetlo siva
17:00
Energija
29%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 370.00

Vzdržljivost
18.5
37.00
Hitrost
35.15
70.30
Dresura
42.55
85.10
Galop
27.75
55.50
Kas
24.05
48.10
Skakanje
37
74.00
Pasma: Efemerni KWPNStarost: 10 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 152 cm
Spol: samecTeža: 456 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 21/10/2026
Proizvajalec: Megdi8 Zaslužek: 225 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0400
Dirka v kasu 0200
Kros „čez drn in strn“ 0400
Preskakovanje ovir 0800
Dresura 0400
Genetski potencial Skupaj: 370.00
Vzdržljivost37.00  Galop55.50
Hitrost70.30  Kas48.10
Dresura85.10  Skakanje74.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Efemerni KWPN
100.0%
selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Shooting Star je efemerni konj.

Efemerni konji obiščejo vašo kobilarno za omejeno časovno obdobje.

Lahko skrbite zanje, jih urite, z njimi sodelujete na tekmovanjih in jih vzrejate, da osvojite nagrade in se povzpnete na lestvicah igralcev.

Ne morejo biti nastanjeni v konjeniškem centru.

Starajo se v 6-mesečnih korakih.

Konjev se ne da prodati.

Konjeniški klub

Shooting Star še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije