ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Češnjevo rdečkasto rjava tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1972.44

Vzdržljivost
260.7115
521.42
Hitrost
86.379
172.76
Dresura
213.025
426.05
Galop
161.693
323.39
Kas
75.548
151.10
Skakanje
188.863
377.73
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 95 cm
Spol: samicaTeža: 95 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava tobiano Datum rojstva: 20/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15820.02
Vzdržljivost4182.09  Galop2593.73
Hitrost1385.61  Kas1211.86
Dresura3417.15  Skakanje3029.57
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4182.09
4182.09
4182.09
4182.09
Hitrost
1385.61
1385.61
Dresura
3417.15
3417.15
3417.15
3417.15
Galop
2593.73
2593.73
2593.73
Kas
1211.87
1211.87
Skakanje
3029.57
3029.57
3029.57
Ta kobila ima 1525 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Rdečkasto rjava tobiano
F 15820.02 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertF 15820.02 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertF 15820.02 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije