ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Rdečkasto rjava tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1918.29

Vzdržljivost
253.552
507.10
Hitrost
84.014
168.03
Dresura
207.3295
414.66
Galop
157.1805
314.36
Kas
73.28
146.56
Skakanje
183.788
367.58
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 92 cm
Spol: samicaTeža: 92 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava tobiano Datum rojstva: 20/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15641.62
Vzdržljivost4134.89  Galop2563.28
Hitrost1370.09  Kas1195.04
Dresura3381.11  Skakanje2997.20
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4134.9
4134.9
4134.9
4134.9
Hitrost
1370.09
1370.09
Dresura
3381.11
3381.11
3381.11
3381.11
Galop
2563.28
2563.28
2563.28
Kas
1195.04
1195.04
Skakanje
2997.2
2997.2
2997.2
Ta kobila ima 1508 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Palomino tobiano
F 15641.62 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertF 15641.62 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertF 15641.62 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije