torero

Izkušenost : 4568 dni
Splošna uvrstitev : 9.
Zaloga : 13 413 954 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Klovnska ribica

compagnonclownfish
10:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 26330.21

Vzdržljivost
2501.076
5002.15
Hitrost
2769.959
5539.92
Dresura
3778.748
7557.50
Galop
1325.693
2651.39
Kas
582.742
1165.48
Skakanje
2206.886
4413.77
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 12 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: samicaTeža: 524 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 20/10/2026
Proizvajalec: torero Zaslužek: 1 660 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0900
Dirka v kasu 0500
Kros „čez drn in strn“ 0800
Preskakovanje ovir 0100
Dresura 0100
droite
Genetski potencial Skupaj: 21917.97
Vzdržljivost4143.55  Galop2508.39
Hitrost4576.67  Kas1196.45
Dresura5796.49  Skakanje3696.42
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4143.55
4143.55
4143.55
4143.55
Hitrost
4576.67
4576.67
4576.67
4576.67
Dresura
5796.49
5796.49
5796.49
5796.49
5796.49
Galop
2508.39
2508.39
2508.39
Kas
1196.45
1196.45
Skakanje
3696.42
3696.42
3696.42
3696.42
Ta kobila ima 2134 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +36, hitrost: +36, dresura: +36, galop: +36, kas: +36, preskakovanje: +36

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

pommeorZlato jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

cramponsZakovice

dresura: +12

tapisclassique2xrougeKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xrougevertNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xrougeBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonuscouleurBarva

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

compagnonclownfishKlovnska ribica

preskakovanje: +3


Konjeniški klub

Ime:
Do:
24. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Naslednje parjenje 13 let 8 mesecev
reproductionOploditve: 2
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo