ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Kostanjeva
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1924.24

Vzdržljivost
254.5355
509.07
Hitrost
84.246
168.49
Dresura
207.8725
415.75
Galop
157.6805
315.36
Kas
73.541
147.08
Skakanje
184.2445
368.49
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 95 cm
Spol: samicaTeža: 95 kg
Dlaka: Kostanjeva Datum rojstva: 20/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15508.05
Vzdržljivost4102.76  Galop2541.59
Hitrost1357.93  Kas1185.38
Dresura3350.62  Skakanje2969.77
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4102.76
4102.76
4102.76
4102.76
Hitrost
1357.93
1357.93
Dresura
3350.62
3350.62
3350.62
3350.62
Galop
2541.59
2541.59
2541.59
Kas
1185.38
1185.38
Skakanje
2969.77
2969.77
2969.77
Ta kobila ima 1494 zvezde odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Češnjevo rdečkasto rjava tobiano
F 15508.05 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertF 15508.05 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertF 15508.05 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije