ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Pikasto siva tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1876.86

Vzdržljivost
248.0415
496.08
Hitrost
82.229
164.46
Dresura
202.9015
405.80
Galop
153.88
307.76
Kas
71.7655
143.53
Skakanje
179.6125
359.23
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 94 cm
Spol: samecTeža: 94 kg
Dlaka: Pikasto siva tobiano Datum rojstva: 19/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15485.66
Vzdržljivost4093.10  Galop2539.28
Hitrost1356.92  Kas1184.25
Dresura3348.21  Skakanje2963.90
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4093.1
4093.1
4093.1
4093.1
Hitrost
1356.92
1356.92
Dresura
3348.21
3348.21
3348.21
3348.21
Galop
2539.28
2539.28
2539.28
Kas
1184.25
1184.25
Skakanje
2963.9
2963.9
2963.9
Ta konj ima 1491 zvezdo odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Črna tobiano
C 15485.66 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertC 15485.66 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertC 15485.66 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije