ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Temno rdečkasto rjava tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1882.30

Vzdržljivost
249.061
498.12
Hitrost
82.395
164.79
Dresura
203.207
406.41
Galop
154.274
308.55
Kas
72.018
144.04
Skakanje
180.195
360.39
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 86 cm
Spol: samecTeža: 86 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava tobiano Datum rojstva: 19/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15423.62
Vzdržljivost4081.63  Galop2528.25
Hitrost1350.29  Kas1180.23
Dresura3330.17  Skakanje2953.05
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4081.63
4081.63
4081.63
4081.63
Hitrost
1350.29
1350.29
Dresura
3330.17
3330.17
3330.17
3330.17
Galop
2528.25
2528.25
2528.25
Kas
1180.23
1180.23
Skakanje
2953.05
2953.05
2953.05
Ta konj ima 1487 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Češnjevo rdečkasto rjava tobiano
C 15423.62 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertC 15423.62 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertC 15423.62 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije