ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Sivo rjava tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1886.38

Vzdržljivost
249.677
499.35
Hitrost
82.612
165.22
Dresura
203.3765
406.75
Galop
154.7105
309.42
Kas
72.127
144.25
Skakanje
180.6885
361.38
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 85 cm
Spol: samecTeža: 85 kg
Dlaka: Sivo rjava tobiano Datum rojstva: 19/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15190.58
Vzdržljivost4021.18  Galop2491.69
Hitrost1330.51  Kas1161.64
Dresura3275.48  Skakanje2910.08
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4021.18
4021.18
4021.18
4021.18
Hitrost
1330.51
1330.51
Dresura
3275.48
3275.48
3275.48
3275.48
Galop
2491.69
2491.69
2491.69
Kas
1161.64
1161.64
Skakanje
2910.08
2910.08
2910.08
Ta konj ima 1464 zvezde odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Črna
C 15190.58 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertC 15190.58 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertC 15190.58 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije