ғσx

Izkušenost : 464 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 228 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Sivo rjava tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 2078.02

Vzdržljivost
274.8555
549.71
Hitrost
91.0495
182.10
Dresura
224.3255
448.65
Galop
170.1525
340.31
Kas
79.494
158.99
Skakanje
199.1335
398.27
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 92 cm
Spol: samecTeža: 92 kg
Dlaka: Sivo rjava tobiano Datum rojstva: 19/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15128.54
Vzdržljivost4002.04  Galop2477.51
Hitrost1325.73  Kas1157.48
Dresura3266.29  Skakanje2899.49
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4002.04
4002.04
4002.04
4002.04
Hitrost
1325.73
1325.73
Dresura
3266.29
3266.29
3266.29
3266.29
Galop
2477.51
2477.51
2477.51
Kas
1157.48
1157.48
Skakanje
2899.49
2899.49
2899.49
Ta konj ima 1455 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Sivo rjava tobiano
C 15128.54 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertC 15128.54 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertC 15128.54 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije