lucija22

Izkušenost : 4255 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 454 188 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Pinata Sivi kuskus

compagnonpinatacuscus
13:30
Energija
63%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 25054.32

Vzdržljivost
2115.735
4231.47
Hitrost
2604.012
5208.02
Dresura
2365.465
4730.93
Galop
477.72
955.44
Kas
3535.2305
7070.46
Skakanje
1428.9995
2858.00
Pasma: Francoski kasačStarost: 14 let
Vrsta: Krilati konj za jezdenjeVišina: 169 cm
Spol: samicaTeža: 485 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 16/10/2026
Proizvajalec: lucija22 Zaslužek: 3 187 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0010
Dirka v kasu 0020
Kros „čez drn in strn“ 01800
Preskakovanje ovir 0200
Dresura 0020
Genetski potencial Skupaj: 19052.97
Vzdržljivost3218.42  Galop1048.18
Hitrost3961.44  Kas5054.25
Dresura3599.11  Skakanje2171.57
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3218.42
3218.42
3218.42
3218.42
Hitrost
3961.44
3961.44
3961.44
3961.44
Dresura
3599.11
3599.11
3599.11
3599.11
Galop
1048.18
1048.18
Kas
5054.25
5054.25
5054.25
5054.25
5054.25
Skakanje
2171.57
2171.57
2171.57
Ta kobila ima 1848 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +27, hitrost: +27, dresura: +27, galop: +27, kas: +27, preskakovanje: +27

sangmedusePegaz

vzdržljivost: +3, hitrost: +4, dresura: +4

pommeorZlato jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

compagnonpinatacuscusPinata Sivi kuskus

kas: +7


Konjeniški klub

Do:
16. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije