astudz

Izkušenost : 583 dni
Splošna uvrstitev : 50.
Zaloga : 17 665 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Connemara Češnjevo rdečkasto rjava
14:00
Energija
20%
Zdravje
100%
Počutje
83%

Spretnosti

Skupaj: 14785.69

Vzdržljivost
2095.3145
4190.63
Hitrost
1076.4595
2152.92
Dresura
1637.8205
3275.64
Galop
742.3365
1484.67
Kas
356.1825
712.37
Skakanje
1484.7315
2969.46
Pasma: ConnemaraStarost: 10 let 2 meseca
Vrsta: PoniVišina: 148 cm
Spol: samecTeža: 488 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 16/10/2026
Proizvajalec: astudz Zaslužek: 495 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0005
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 13968.77
Vzdržljivost3728.31  Galop1600.61
Hitrost2325.92  Kas762.34
Dresura2912.32  Skakanje2639.27
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3728.31
3728.31
3728.31
3728.31
Hitrost
2325.92
2325.92
2325.92
Dresura
2912.32
2912.32
2912.32
Galop
1600.61
1600.61
1600.61
Kas
762.343
762.343
Skakanje
2639.27
2639.27
2639.27
Ta konj ima 1340 zvezd odličnosti.

selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

m 13968.77 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

m 13968.77 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 4
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo