Evy

Izkušenost : 3142 dni
Splošna uvrstitev : 121.
Zaloga : 13 195 991 ekvus
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Efemerni KWPN Laneno temno kostanjeva
20:00
Energija
30%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 310.00

Vzdržljivost
15.5
31.00
Hitrost
29.45
58.90
Dresura
35.65
71.30
Galop
23.25
46.50
Kas
20.15
40.30
Skakanje
31
62.00
Pasma: Efemerni KWPNStarost: 12 let 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 156 cm
Spol: samecTeža: 500 kg
Dlaka: Laneno temno kostanjeva Datum rojstva: 15/10/2026
Proizvajalec: Evy Zaslužek: 1 995 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0922
Dirka v kasu 0400
Kros „čez drn in strn“ 0701
Preskakovanje ovir 01400
Dresura 0400
Genetski potencial Skupaj: 310.00
Vzdržljivost31.00  Galop46.50
Hitrost58.90  Kas40.29
Dresura71.30  Skakanje62.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Efemerni KWPN
100.0%
selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Evanescence je efemerni konj.

Efemerni konji obiščejo vašo kobilarno za omejeno časovno obdobje.

Lahko skrbite zanje, jih urite, z njimi sodelujete na tekmovanjih in jih vzrejate, da osvojite nagrade in se povzpnete na lestvicah igralcev.

Ne morejo biti nastanjeni v konjeniškem centru.

Starajo se v 6-mesečnih korakih.

Konjev se ne da prodati.

Konjeniški klub

Evanescence še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije