lissa

Izkušenost : 82 dni
Splošna uvrstitev : 907.
Zaloga : 106 149 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Efemerni KWPN Cremello
11:30
Energija
57%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 310.00

Vzdržljivost
15.225
30.45
Hitrost
29.45
58.90
Dresura
35.925
71.85
Galop
23.25
46.50
Kas
20.15
40.30
Skakanje
31
62.00
Pasma: Efemerni KWPNStarost: 13 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 154 cm
Spol: samecTeža: 434 kg
Dlaka: Cremello Datum rojstva: 15/10/2026
Proizvajalec: lissa

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

kamen modrostihipnosova odeja

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0400
Dirka v kasu 0200
Kros „čez drn in strn“ 0400
Preskakovanje ovir 0600
Dresura 0400
Genetski potencial Skupaj: 310.00
Vzdržljivost31.00  Galop46.50
Hitrost58.90  Kas40.29
Dresura71.30  Skakanje62.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Efemerni KWPN
100.0%

Ta konj nima bonusov.


Transient Glory je efemerni konj.

Efemerni konji obiščejo vašo kobilarno za omejeno časovno obdobje.

Lahko skrbite zanje, jih urite, z njimi sodelujete na tekmovanjih in jih vzrejate, da osvojite nagrade in se povzpnete na lestvicah igralcev.

Ne morejo biti nastanjeni v konjeniškem centru.

Starajo se v 6-mesečnih korakih.

Konjev se ne da prodati.

Konjeniški klub

Transient Glory še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije