RoxyWolf

Izkušenost : 4901 dan
Splošna uvrstitev : 62.
Zaloga : 11 453 945 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Efemerni KWPN Laneno temno kostanjeva
21:30
Energija
24%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 239.77

Vzdržljivost
3.994
7.99
Hitrost
28.4995
57.00
Dresura
34.5
69.00
Galop
15.4535
30.91
Kas
7.438
14.88
Skakanje
30.0005
60.00
Pasma: Efemerni KWPNStarost: 11 let 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 156 cm
Spol: samicaTeža: 476 kg
Dlaka: Laneno temno kostanjeva Datum rojstva: 14/10/2026
Proizvajalec: RoxyWolf Zaslužek: 1 735 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0110
Dirka v kasu 0100
Kros „čez drn in strn“ 0200
Preskakovanje ovir 0602
Dresura 0500
Genetski potencial Skupaj: 300.00
Vzdržljivost30.00  Galop45.00
Hitrost57.00  Kas39.00
Dresura69.00  Skakanje60.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
76.32
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Efemerni KWPN
100.0%
selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

falabellaFalabella

dresura: +9, galop: +7, kas: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Fugacious Magic je efemerni konj.

Efemerni konji obiščejo vašo kobilarno za omejeno časovno obdobje.

Lahko skrbite zanje, jih urite, z njimi sodelujete na tekmovanjih in jih vzrejate, da osvojite nagrade in se povzpnete na lestvicah igralcev.

Ne morejo biti nastanjeni v konjeniškem centru.

Starajo se v 6-mesečnih korakih.

Konjev se ne da prodati.

Konjeniški klub

Fugacious Magic še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije