Gabrijela

Izkušenost : 1053 dni
Splošna uvrstitev : 279.
Zaloga : 445 504 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Grifon

compagnongriffon
Jahalni konj Efemerni KWPN Palomino
17:00
Energija
53%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 297.32

Vzdržljivost
14.462
28.92
Hitrost
28.5
57.00
Dresura
34.5005
69.00
Galop
21.6935
43.39
Kas
19.502
39.00
Skakanje
30.001
60.00
Pasma: Efemerni KWPNStarost: 25 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 156 cm
Spol: samicaTeža: 466 kg
Dlaka: Palomino Datum rojstva: 14/10/2026
Proizvajalec: Gabrijela Zaslužek: 3 270 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0510
Dirka v kasu 0912
Kros „čez drn in strn“ 0310
Preskakovanje ovir 01220
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 300.00
Vzdržljivost30.00  Galop45.00
Hitrost57.00  Kas39.00
Dresura69.00  Skakanje60.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Efemerni KWPN
100.0%
cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

compagnongriffonGrifon

dresura: +14

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Flashpoint je efemerni konj.

Efemerni konji obiščejo vašo kobilarno za omejeno časovno obdobje.

Lahko skrbite zanje, jih urite, z njimi sodelujete na tekmovanjih in jih vzrejate, da osvojite nagrade in se povzpnete na lestvicah igralcev.

Ne morejo biti nastanjeni v konjeniškem centru.

Starajo se v 6-mesečnih korakih.

Konjev se ne da prodati.

Konjeniški klub

Flashpoint še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije