lucija maček

Izkušenost : 3364 dni
Splošna uvrstitev : 333.
Zaloga : 1 964 499 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Efemerni KWPN Črna
18:30
Energija
39%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 300.00

Vzdržljivost
15
30.00
Hitrost
28.5
57.00
Dresura
34.5
69.00
Galop
22.5
45.00
Kas
19.5
39.00
Skakanje
30
60.00
Pasma: Efemerni KWPNStarost: 17 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 156 cm
Spol: samecTeža: 500 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 14/10/2026
Proizvajalec: lucija maček Zaslužek: 5 625 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 01521
Dirka v kasu 01311
Kros „čez drn in strn“ 01400
Preskakovanje ovir 01611
Dresura 01530
Genetski potencial Skupaj: 300.00
Vzdržljivost30.00  Galop45.00
Hitrost57.00  Kas39.00
Dresura69.00  Skakanje60.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Efemerni KWPN
100.0%
selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Whispering Moment je efemerni konj.

Efemerni konji obiščejo vašo kobilarno za omejeno časovno obdobje.

Lahko skrbite zanje, jih urite, z njimi sodelujete na tekmovanjih in jih vzrejate, da osvojite nagrade in se povzpnete na lestvicah igralcev.

Ne morejo biti nastanjeni v konjeniškem centru.

Starajo se v 6-mesečnih korakih.

Konjev se ne da prodati.

Konjeniški klub

Whispering Moment še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije