tata123

Izkušenost : 1656 dni
Splošna uvrstitev : 408.
Zaloga : 384 161 ekvus
Zgodovina lastnikov

Akita Inu

compagnonakitainu
momotaro
16:00
Energija
50%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 7380.00

Vzdržljivost
650
1300.00
Hitrost
505
1010.00
Dresura
630
1260.00
Galop
640
1280.00
Kas
675
1350.00
Skakanje
590
1180.00
Pasma: BožanskiStarost: 2682 leti
Vrsta: Jahalni konjVišina: 155 cm
Spol: samecTeža: 451 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 13/10/2026
Proizvajalec: tata123 Zaslužek: 683 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0003
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 7380.00
Vzdržljivost1300.00  Galop1280.00
Hitrost1010.00  Kas1350.00
Dresura1260.00  Skakanje1180.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
1300
1300
Hitrost
1010
1010
Dresura
1260
1260
Galop
1280
1280
Kas
1350
1350
Skakanje
1180
1180
Ta konj ima 684 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +29, hitrost: +29, dresura: +29, galop: +29, kas: +29, preskakovanje: +29

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

compagnonakitainuAkita Inu

vzdržljivost: +11

tapissamuraidragonPodsedelnica zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

bonnetsamuraidragonNaušniki zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

bandesamuraidragonPolo obloge zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

sellesamuraidragonSedlo zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

bridesamuraidragonUzda zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10


Momotarō je eden od japonskih konjev.

Vsak dan, ko se zbudi, vam bo podaril Omikuje.

Izberite enega in osvojite nagrado izmed:

Momotarō ni mogoče prodati.

Njegove sposobnosti lahko povečate z uporabo svojih bonov.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Momotarō

Konjeniški klub

Do:
12. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Momotarō ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo