nezhaThečiken

Izkušenost : 1439 dni
Splošna uvrstitev : 66.
Zaloga : 1 208 780 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Modri zmaj

compagnondragon2

Rozete

10:30
Energija
49%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 29080.24

Vzdržljivost
2286.6575
4573.31
Hitrost
3373.0785
6746.16
Dresura
4137.993
8275.99
Galop
2576.103
5152.21
Kas
1650.3265
3300.65
Skakanje
515.9615
1031.92
Pasma: LipicanecStarost: 26 let
Vrsta: Krilati konj za jezdenjeVišina: 166 cm
Spol: kastratTeža: 463 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 12/10/2026
Proizvajalec: Stella Zaslužek: 18 724 Ekvus
Genetski potencial Skupaj: 22038.22
Vzdržljivost3482.12  Galop3923.85
Hitrost5087.05  Kas2510.98
Dresura5834.00  Skakanje1200.21
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3482.12
3482.12
3482.12
3482.12
Hitrost
5087.05
5087.05
5087.05
5087.05
5087.05
Dresura
5834
5834
5834
5834
5834
Galop
3923.85
3923.85
3923.85
3923.85
Kas
2510.99
2510.99
2510.99
Skakanje
1200.21
1200.21
Ta konj ima 2148 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +38, hitrost: +38, dresura: +38, galop: +38, kas: +38, preskakovanje: +38

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

sangmedusePegaz

vzdržljivost: +3, hitrost: +4, dresura: +4

pommeorZlato jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

cramponsZakovice

dresura: +12

bande2xbleuBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

compagnondragon2Modri zmaj

dresura: +16

tapissamuraidragonPodsedelnica zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

bonnetsamuraidragonNaušniki zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

sellesamuraidragonSedlo zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

bridesamuraidragonUzda zmajevega samuraja

vzdržljivost: +10, hitrost: +10, dresura: +10, galop: +10, kas: +10, preskakovanje: +10

heracleshorseshoesdressageHerkulova podkev Dresura

dresura: +17, galop: +5, kas: +8


Grand Prix

oktober 2026
coupeclassique10 coupeclassique9 coupeclassique9 coupeclassique8 coupeclassique10

Konjeniški klub

Ime:
Do:
14. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Ratatouille je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
Ratatouille je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo