jani115

Izkušenost : 4750 dni
Splošna uvrstitev : 4.
Zaloga : 60 947 731 ekvus
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Francoski kasač Temno kostanjeva
09:45
Energija
91%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 4635.95

Vzdržljivost
391.044
782.09
Hitrost
483.3645
966.73
Dresura
437.084
874.17
Galop
126.3685
252.74
Kas
615.2765
1230.55
Skakanje
264.8385
529.68
Pasma: Francoski kasačStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 96 cm
Spol: samecTeža: 96 kg
Dlaka: Temno kostanjeva Datum rojstva: 12/10/2026
Proizvajalec: jani115

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 22417.57
Vzdržljivost3781.86  Galop1222.13
Hitrost4674.71  Kas5950.45
Dresura4227.12  Skakanje2561.30
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: M- ♕kasači♕
Samica - mama: 20 F-22412.78 ♕kasači♕
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
3781.86
3781.86
3781.86
3781.86
Hitrost
4674.71
4674.71
4674.71
4674.71
4674.71
Dresura
4227.12
4227.12
4227.12
4227.12
Galop
1222.13
1222.13
Kas
5950.45
5950.45
5950.45
5950.45
5950.45
Skakanje
2561.3
2561.3
2561.3
Ta konj ima 2186 zvezd odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9


Konjeniški klub

jahalni konj zlobna čarovnica
M- 22417.57 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertM- 22417.57 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertM- 22417.57 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije