Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Pikasto siva
11:00
Energija
70%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1974.73

Vzdržljivost
112.9715
225.94
Hitrost
184.521
369.04
Dresura
208.748
417.50
Galop
167.2745
334.55
Kas
53.8525
107.70
Skakanje
259.999
520.00
Pasma: ŠetlandStarost: 2 leti 8 mesecev
Vrsta: PoniVišina: 107 cm
Spol: samecTeža: 313 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 08/10/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 9843.21
Vzdržljivost1127.53  Galop1669.51
Hitrost1841.64  Kas537.48
Dresura2077.76  Skakanje2589.29
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-88.98
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1127.53
1127.53
Hitrost
1841.64
1841.64
1841.64
Dresura
2077.76
2077.76
2077.76
Galop
1669.51
1669.51
1669.51
Kas
537.481
537.481
Skakanje
2589.29
2589.29
2589.29
Ta konj ima 926 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

Ime:
Do:
10. december 2026
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo