ғσx

Izkušenost : 465 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 190 111 ekvus
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Črna
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1805.37

Vzdržljivost
239.219
478.44
Hitrost
79.128
158.26
Dresura
195.0935
390.19
Galop
147.741
295.48
Kas
68.98
137.96
Skakanje
172.5215
345.04
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 91 cm
Spol: samecTeža: 91 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 07/10/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 14649.20
Vzdržljivost3882.17  Galop2397.61
Hitrost1284.13  Kas1119.44
Dresura3166.08  Skakanje2799.77
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3882.17
3882.17
3882.17
3882.17
Hitrost
1284.13
1284.13
Dresura
3166.08
3166.08
3166.08
3166.08
Galop
2397.61
2397.61
2397.61
Kas
1119.44
1119.44
Skakanje
2799.77
2799.77
2799.77
Ta konj ima 1407 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Mišje siva tobiano
C 14649.20 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertC 14649.20 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertC 14649.20 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije