bosko

Izkušenost : 553 dni
Splošna uvrstitev : 113.
Zaloga : 2 907 460 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Kostanjeva
21:30
Energija
20%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 7416.75

Vzdržljivost
348.0435
696.09
Hitrost
1051.3835
2102.77
Dresura
874.3915
1748.78
Galop
92.925
185.85
Kas
1152.0935
2304.19
Skakanje
189.5395
379.08
Pasma: Francoski kasačStarost: 3 leta
Vrsta: Jahalni konjVišina: 170 cm
Spol: samicaTeža: 465 kg
Dlaka: Kostanjeva Datum rojstva: 08/10/2026
Proizvajalec: bosko

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 15692.90
Vzdržljivost2641.87  Galop857.80
Hitrost3266.54  Kas4158.93
Dresura2967.36  Skakanje1800.39
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-62.53
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: KAS15,6
Samica - mama: Kasy15,6
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2641.87
2641.87
2641.87
Hitrost
3266.54
3266.54
3266.54
3266.54
Dresura
2967.36
2967.36
2967.36
Galop
857.803
857.803
Kas
4158.94
4158.94
4158.94
4158.94
Skakanje
1800.39
1800.39
1800.39
Ta kobila ima 1512 zvezdi odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +13, hitrost: +13, dresura: +13, galop: +13, kas: +13, preskakovanje: +13

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Do:
15. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije