jani115

Izkušenost : 4750 dni
Splošna uvrstitev : 4.
Zaloga : 60 947 731 ekvus
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Francoski kasač Temno kostanjeva
09:45
Energija
89%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 4645.61

Vzdržljivost
391.8155
783.63
Hitrost
484.4145
968.83
Dresura
438.041
876.08
Galop
126.66
253.32
Kas
616.529
1233.06
Skakanje
265.345
530.69
Pasma: Francoski kasačStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 88 cm
Spol: samicaTeža: 88 kg
Dlaka: Temno kostanjeva Datum rojstva: 06/10/2026
Proizvajalec: jani115

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 22377.70
Vzdržljivost3774.71  Galop1220.23
Hitrost4666.81  Kas5939.59
Dresura4220.05  Skakanje2556.31
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: M-22373.44 ♕kasači♕
Samica - mama: Ž-22367.85 ♕kasači♕
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
3774.71
3774.71
3774.71
3774.71
Hitrost
4666.81
4666.81
4666.81
4666.81
4666.81
Dresura
4220.05
4220.05
4220.05
4220.05
Galop
1220.23
1220.23
Kas
5939.59
5939.59
5939.59
5939.59
5939.59
Skakanje
2556.31
2556.31
2556.31
Ta kobila ima 2181 zvezdo odličnosti.

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9


Konjeniški klub

Jahalni konj Rdečkasto rjava
Ž-22377.70 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertŽ-22377.70 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertŽ-22377.70 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije