tintin

Izkušenost : 958 dni
Splošna uvrstitev : 14.
Zaloga : 45 624 578 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Lipicanec Svetlo siva
11:00
Energija
52%
Zdravje
100%
Počutje
84%

Spretnosti

Skupaj: 21018.29

Vzdržljivost
707.982
1415.96
Hitrost
3063.8895
6127.78
Dresura
3510.6925
7021.39
Galop
2362.075
4724.15
Kas
511.8825
1023.76
Skakanje
352.625
705.25
Pasma: LipicanecStarost: 10 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 164 cm
Spol: samecTeža: 461 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 06/10/2026
Proizvajalec: tintin Zaslužek: 1 385 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0227
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 02000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 21990.98
Vzdržljivost3474.95  Galop3914.09
Hitrost5077.85  Kas2505.60
Dresura5820.62  Skakanje1197.86
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3474.95
3474.95
3474.95
3474.95
Hitrost
5077.85
5077.85
5077.85
5077.85
5077.85
Dresura
5820.62
5820.62
5820.62
5820.62
5820.62
Galop
3914.09
3914.09
3914.09
3914.09
Kas
2505.6
2505.6
2505.6
Skakanje
1197.87
1197.87
Ta konj ima 2142 zvezdi odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +38, hitrost: +38, dresura: +38, galop: +38, kas: +38, preskakovanje: +38

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
5. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Beast 21990.98 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 6
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo