ғσx

Izkušenost : 465 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 280 911 ekvus
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Rdečkasto rjava tobiano
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
83%

Spretnosti

Skupaj: 12602.97

Vzdržljivost
2171.9565
4343.91
Hitrost
211.268
422.54
Dresura
1772.88
3545.76
Galop
390.4655
780.93
Kas
185.1135
370.23
Skakanje
1569.8035
3139.61
Pasma: Gypsy VannerStarost: 10 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 159 cm
Spol: samecTeža: 512 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava tobiano Datum rojstva: 05/10/2026
Proizvajalec: ғσx Zaslužek: 893 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 00510
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 14548.45
Vzdržljivost3855.52  Galop2378.83
Hitrost1272.94  Kas1111.54
Dresura3145.47  Skakanje2784.15
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3855.52
3855.52
3855.52
3855.52
Hitrost
1272.94
1272.94
Dresura
3145.47
3145.47
3145.47
3145.47
Galop
2378.83
2378.83
2378.83
Kas
1111.54
1111.54
Skakanje
2784.15
2784.15
2784.15
Ta konj ima 1398 zvezd odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

C 14548.45 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

C 14548.45 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 8
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo