maria123

Izkušenost : 1034 dni
Splošna uvrstitev : 116.
Zaloga : 1 052 384 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Polnokrvni španski konj Mišje siva
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 2735.99

Vzdržljivost
258.7325
517.47
Hitrost
285.2315
570.46
Dresura
361.2755
722.55
Galop
156.7005
313.40
Kas
74.768
149.54
Skakanje
231.286
462.57
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 84 cm
Spol: samicaTeža: 84 kg
Dlaka: Mišje siva Datum rojstva: 14/10/2026
Proizvajalec: maria123

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 13294.41
Vzdržljivost2514.41  Galop1522.84
Hitrost2771.93  Kas726.60
Dresura3510.94  Skakanje2247.67
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2514.41
2514.41
2514.41
Hitrost
2771.93
2771.93
2771.93
Dresura
3510.94
3510.94
3510.94
3510.94
Galop
1522.84
1522.84
Kas
726.609
726.609
Skakanje
2247.68
2247.68
2247.68
Ta kobila ima 1273 zvezde odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Češnjevo rdečkasto rjava
MS PŠK F je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertMS PŠK F bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertMS PŠK F bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije