Evy

Izkušenost : 3142 dni
Splošna uvrstitev : 121.
Zaloga : 13 195 991 ekvus
Zgodovina lastnikov
crossoverjustdancedg
18:00
Energija
47%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 19445.00

Vzdržljivost
1585
3170.00
Hitrost
1560
3120.00
Dresura
1670
3340.00
Galop
1632.5
3265.00
Kas
1670
3340.00
Skakanje
1605
3210.00
Pasma: BožanskiStarost: 17 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 146 cm
Spol: samecTeža: 482 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 03/10/2026
Proizvajalec: Evy Zaslužek: 1 659 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0100
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0010
Genetski potencial Skupaj: 19430.00
Vzdržljivost3170.00  Galop3250.00
Hitrost3120.00  Kas3340.00
Dresura3340.00  Skakanje3210.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
3170
3170
3170
3170
Hitrost
3120
3120
3120
3120
Dresura
3340
3340
3340
3340
Galop
3250
3250
3250
3250
Kas
3340
3340
3340
3340
Skakanje
3210
3210
3210
3210
Ta konj ima 1889 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +14, hitrost: +14, dresura: +14, galop: +14, kas: +14, preskakovanje: +14

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapis3xnoel2Podsedelnica 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bonnet3xnoel2Naušniki 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bande3xnoel2Bandaža polo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

packxmasgear2Škratovski paket

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Dr. Gigavolt je eden od prehodnih konjev.

On je rezultat obiska igre Just Dance na Howrse.

Vsak dan, ko se zbudi, vam bo ponudil eno srečko za praskanje.

Spraskajte jo, da pridobite darilo:

  • clipping1 x Striženje po meri
  • točke spretnosti, ki jih lahko po svoje podelite katerikoli spretnosti Dr. Gigavolta

Dr. Gigavolt ni mogoče prodati.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Dr. Gigavolt

Konjeniški klub

Ime:
Do:
2. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica western sedlo 3*** western uzda 3*** western podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Dr. Gigavolt ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo