jana

Izkušenost : 368 dni
Splošna uvrstitev : 281.
Zaloga : 353 347 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Namazu

compagnonnamazu
crossoverjustdancedg
10:00
Energija
100%
Zdravje
99%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 19435.00

Vzdržljivost
1585
3170.00
Hitrost
1560
3120.00
Dresura
1672.5
3345.00
Galop
1625
3250.00
Kas
1670
3340.00
Skakanje
1605
3210.00
Pasma: BožanskiStarost: 20 let 2 meseca
Vrsta: Jahalni konjVišina: 151 cm
Spol: samecTeža: 447 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 03/10/2026
Proizvajalec: jana Zaslužek: 2 476 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0100
Kros „čez drn in strn“ 0236
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 19430.00
Vzdržljivost3170.00  Galop3250.00
Hitrost3120.00  Kas3340.00
Dresura3340.00  Skakanje3210.00
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
62.32
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia

Ekscelenca

Vzdržljivost
3170
3170
3170
3170
Hitrost
3120
3120
3120
3120
Dresura
3340
3340
3340
3340
Galop
3250
3250
3250
3250
Kas
3340
3340
3340
3340
Skakanje
3210
3210
3210
3210
Ta konj ima 1889 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +8, galop: +8, kas: +8, preskakovanje: +8

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

cramponsZakovice

dresura: +12

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande2xrougeBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

compagnonnamazuNamazu

preskakovanje: +10


Dr. Gigavolt je eden od prehodnih konjev.

On je rezultat obiska igre Just Dance na Howrse.

Vsak dan, ko se zbudi, vam bo ponudil eno srečko za praskanje.

Spraskajte jo, da pridobite darilo:

  • clipping1 x Striženje po meri
  • točke spretnosti, ki jih lahko po svoje podelite katerikoli spretnosti Dr. Gigavolta

Dr. Gigavolt ni mogoče prodati.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Dr. Gigavolt

Konjeniški klub

Ime:
Do:
6. november 2026
Boks:
boks 1* korito za vodo prha slama
Prednosti:
krma oves korenček klasično sedlo 2**

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Dr. Gigavolt ni mogoče ploditi.
arbreDružinsko drevo