xxxxarianexxxx

Izkušenost : 1493 dni
Splošna uvrstitev : 314.
Zaloga : 4 427 962 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Rdečkasto rjava
22:30
Energija
52%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 22882.64

Vzdržljivost
1972.186
3944.37
Hitrost
2381.976
4763.95
Dresura
2285.337
4570.67
Galop
743.2605
1486.52
Kas
2650.579
5301.16
Skakanje
1407.9795
2815.96
Pasma: Francoski kasačStarost: 16 let 1 mesec
Vrsta: Jahalni konjVišina: 169 cm
Spol: samecTeža: 482 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 03/10/2026
Proizvajalec: xxxxarianexxxx Zaslužek: 7 851 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 001019
Dirka v kasu 03212
Kros „čez drn in strn“ 0152217
Preskakovanje ovir 0016
Dresura 0323
Genetski potencial Skupaj: 19013.79
Vzdržljivost3275.17  Galop1229.33
Hitrost3956.70  Kas4393.25
Dresura3819.25  Skakanje2340.09
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3275.17
3275.17
3275.17
3275.17
Hitrost
3956.7
3956.7
3956.7
3956.7
Dresura
3819.25
3819.25
3819.25
3819.25
Galop
1229.33
1229.33
Kas
4393.25
4393.25
4393.25
4393.25
Skakanje
2340.09
2340.09
2340.09
Ta konj ima 1844 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +7, hitrost: +7, dresura: +7, galop: +7, kas: +7, preskakovanje: +7

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

falabellaFalabella

dresura: +9, galop: +7, kas: +8

tapisclassique2xblancKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet2xnoirblancNaušniki 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bande2xnoirBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Konjeniški klub

Do:
3. december 2026
Boks:
boks 1* slama
Prednosti:
oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije