Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Temno kostanjeva tobiano
11:00
Energija
70%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 53.93

Vzdržljivost
2.9595
5.92
Hitrost
4.867
9.73
Dresura
5.9325
11.87
Galop
4.406
8.81
Kas
1.4325
2.87
Skakanje
7.368
14.74
Pasma: ŠetlandStarost: 2 leti 8 mesecev
Vrsta: PoniVišina: 106 cm
Spol: samicaTeža: 285 kg
Dlaka: Temno kostanjeva tobiano Datum rojstva: 08/10/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 5794.85
Vzdržljivost658.16  Galop979.94
Hitrost1082.47  Kas318.63
Dresura1218.21  Skakanje1537.42
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-88.98
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M █▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
658.169
658.169
Hitrost
1082.47
1082.47
Dresura
1218.21
1218.21
Galop
979.949
979.949
Kas
318.633
318.633
Skakanje
1537.42
1537.42
Ta kobila ima 521 zvezdo odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
10. december 2026
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo